O nas

 

Hurtownia Donica powstała z ogromnej pasji do nowoczesnego designu i aranżacji donic oraz roślin. Oferowane przez nas produkty zaspokoją najbardziej wymagające gusta ceniące sobie elegancki minimalizm. Nasze nowoczesne donice wkomponują się w mieszkalną przestrzeń, staną się idealnym dodatkiem do biura i stworzą awangardową atmosferę w każdym ogrodzie. 

 

 

Różnorodność kształtów, rozmiarów, jak i kolorów pozwoli dobrać odpowiedni model, dzięki któremu będą mogli Państwo upiększyć swojego wnętrza i nadać im zupełnie nowy, świeży klimat na miarę panującej nowoczesności. Nasze hurtownie donic oferują także innowacyjne rozwiązania, pomysły oraz dekoracje. Jednym z niepodważalnych hitów są podświetlane donice, które rozświetlą każde pomieszczenie i przestrzeń w której zostaną umieszczone. Zaczynaliśmy od detalicznej sprzedaży drzewek i krzewów cytrusowych, ale szybko okazało się, że nasi klienci potrzebują duże ilości donic.

 

 

Dlatego powstała hurtownia donic – nowoczesna, dynamiczna, wyznaczająca trendy w branży - pozwala nazwać nas profesjonalistami. Naszą domeną wiodącą jest solidność, a celem Państwa zadowolenie. Oferujemy szybką przesyłkę bezpośrednio do klientów sklepów internetowych - potocznie zwaną - dropshippingiem. W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.


Zapraszamy do zakupów szczególnie młodych przedsiębiorców chcących zacząć swoją przygodę z biznesem stacjonarnym lub/i internetowym.

 

 

kontakt

e-mail

biuro@hurtownia-donic.pl

telefon

668 146 943

adres

ul. Gajowa 70, 50-520 Wrocław

donice - dawid szajner

wszelkie prawa zastrzeżone, realizacja: meetmedia