Dropshipping

 

CZYM JEST DROPSHIPPING?

 

Dropshipping to model współpracy pomiędzy sklepem internetowym a hurtownią polegający na tym, że zamówienie złożone przez klienta sklepu internetowego wysyłane jest do niego bezpośrednio z hurtowni, a nie z tego sklepu.

 

W tym modelu współpracy sklep zbiera jedynie zamówienia, ale całą logistykę i realizację zamówienia (pakowanie, nadanie przesyłki) przejmuje na siebie hurtownia.

 

 

DLA KOGO JEST DROPHIPPING?

 

Przede wszystkim dla młodych przedsiębiorców, którzy mają pomysł, chcą otworzyć sklep internetowy, ale brakuje im środków pieniężnych na zatowarowanie. Uniknięcie "mrożenia kapitału" to nie jedyna korzyść. Trzeba zwrócić uwagę, że sklep internetowy prowadzony w tym modelu nie ma kosztów logistycznych – nie trzyma towaru który zalega miesiącami na półkach, nie trzeba nikogo zatrudniać do pakowania paczek - można skupić się tylko i wyłącznie na marketingu i zwiększaniu przychodów.

 

Wszystkie donice które prezentujemy w ofercie dostępne są na stanie. Nie trzeba więc integrować Państwa sklepu internetowego z naszą hurtownią ponieważ towar jest zawsze dostępny. Gdyby zdarzyła się sytuacja, że dana donica nie jest dostępna jesteśmy w stanie wyprodukować ją i wysłać do klienta w maksymalnie 3-4 dni.

 

JAK ZACZĄĆ?

 

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Jedyne czego wymagamy to pierwsze zamówienie na minimum 2.000 zł netto. Jest to kwestia "uwiarygodnienia" się w naszych oczach.

 

Zapraszamy do współpracy, szczególnie młode osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z biznesem. Oprócz samych donic oferujemy wsparnie techniczne, szkolenia i materiały reklamowe.

 

 

 

 

 

kontakt

e-mail

biuro@hurtownia-donic.pl

telefon

668 146 943

adres

ul. Gajowa 70, 50-520 Wrocław

donice - dawid szajner

wszelkie prawa zastrzeżone, realizacja: meetmedia